Рівненський спідвеїст Станіслав Мельничук другий у Словаччині

0

Вчора, 8 квітня рівненські шкільні спідвеїсти Віталій Лисак, Станіслав Мельничук, та червоноградець Андрій Кобрін стартували на відкритій першості Словаччини. До слова, останній у цьому сезоні виступатиме за Рівне. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на Все про Спорт.

Отож, тріо гонщиків взяли участь у гонці за сіткою 25 заїздів для 25 гонщиків одразу. У кожному старті до стрічки під’їздили по 5 спортсменів. Боротьба вистачало, падінь також. Фаворитами чемпіонату Словаччини були Ренат Гафуров, Йожеф Тютюну, Зденек Холуб, Станіслав Мельничук, Норберт Магоші, Ондрей Сметана, Матіч Івачич та Андрій Кобрін для якого місцевий трек є майже домашнім.

За підсумками 25 заїздів, де розігрувалися призи Меморіалу Ладіслава Еліаша, перемога дісталася Ренату Гафурову, 2 місце Йожефу Табаці, 3 Матічу Івачічу.

У рівненських гонщиків наступний результат: Віталій Лисак — 7 очок, Андрій Кобрін — 14, Станіслав Мельничук — 17.

У Великому Фіналі першість Словаччині виборювали одразу 6 гонщиків на дистанції у 6 кіл.

Титул чемпіона дісталася Зденек Холубу, якого ледь не дотиснув рівнянин Стас Мельничук і у підсумку став іншим. 3 місце на п’ятому єдесталі пошани завоював Норберт Магоші.